českydeutschenglishpolskiitaly
Nezávazná poptávka

Náš EKOPark Liberec

První volnočasový EKOPark Liberec, který je součástí našich apartmánů

 

Nově jsme pro Vás otevřeli EKOPark, který je součástí areálu našich apartmánů. Každý host má neomezený vstup v ceně ubytování. V EKOParku o rozloze 10.000 m2 naleznete sportovní a relaxační prvky určené pro ekopobyt v přírodě. V našem ekoparku si každý najde své místo. Součástí jsou piknikové paloučky, zóny pro grilovaní a aktivní relaxaci. Mimo to by se v parku měla objevit i místa pro pozorování a naslouchání zvukům přírody, naučné přírodovědné stezky pro děti, ale i interaktivní hmyzí hotely a čmelíny.

Pro sportovní účely jsou v parku k dispozici crossfitové aktivity jako např. venkovní posilovna pro procvičení celého těla. Ekopark nabídne možnost pořádat přednášky, workshopy, letní promítání, víkendové akce, příměstské tábory, volnočasové aktivity, tvůrčí, výtvarné, sportovní a vzdělávací kurzy v přírodě.

Součástí EKOParku jsou jedinečné terasy v korunách stromů s možností přespání ve volné přírodě. Terasy jsou naprosto ekologické a chrání přírodu. Konstrukce nijak nezasahují do stromů a jsou navrženy tak, aby jim neškodily a stromy mohly pokračovat ve svém růstu. Jedním z cílů tohoto projektu je ukázat návštěvníkům, jak funguje ekosystém v korunách stromů, kam by se jinak nedostali.

Libí se Vám náš projekt? Podpořte nás na našem facebooku. 

 

  

Karnevalové kostými | Ubytování Liberec | Architektura zahrad | Zámečnictví a kovovýroba Liberec | První volnočasový EKOPark Liberec | Realizace zahrad |