českydeutschenglishpolskiitaly
Nezávazná poptávka

Naše služby

 Free WiFiKamerový system

 

Nově jsme pro Vás připravili První volnočasový EKOPark, který je součástí areálu naších apartmánů. EKOPark o rozloze 10.000 m2 nabízí široké spektrum aktivit, například: relaxační prvky určené pro ekopobyt v přírodě, piknikové paloučky, přírodní ohniště, zóny pro grilování a piknik, místa pro pozorování a naslouchání zvukům přírody, naučné přírodovědné stezky pro děti, interaktivní hmyzí hotely, čmelíny, hřbitov odpadků, kontaktní mini ZOO, strašidelný domeček z větví, dětmi tolik oblíbené bukové bludiště, obří pískoviště, interaktivní javorový altánek plný dřevěných skládaček, venkovní prostor pro lukostřelbu, kuželky a mnoho dalšího. Toto vše pouhých 900m od centra města Liberce.


Nově zrekonstruované, vícepokojové, moderní, levné, bezbariérové ale i mezonetové apartmány v nádherné lokalitě města Liberec, poblíž centra města (900m) obklopené vlastním parkem o rozloze 10.000m2

Apartmány nabízejí ubytování v soukromí s vřelým rodinným přístupem, na který si rádi zvyknete. 

  

Venkovní prostory – zahrada + EKOPark:

Zahrady u apartmánů jsou pravidelně udržované, pro naše hosty volně přístupné a najdete zde:
posezení, dětské hřiště se skluzavkou, dvě pískoviště a houpačky, dětský domeček, dětský nábytek, dvě trampolíny, 3 x gril (plynový i na dřevěné uhlí), terasa, spousta dětských hraček (odrážedla, koloběžky, hračky na písek, šlapací traktor, jeřáb) 

 

 

 

Nabídka vyžití v Liberci

 

ZOO Liberec - MOŽNOST ZAPŮJČENÍ PERMANENTKY DO ZOO PRO VŠECHNY NAŠE HOSTY. Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší v České republice. ZOO Liberec se specializuje především na chov velmi vzácných, ve volné přírodě ohrožených druhů. K nejcennějším zvířátkám patří bílí tygři nebo takin čínský.

 

Muzeum Lega Liberec - Pro naše hosty ve spolupráci s muzeem lega jsme připravili 20% slevu na vstupné. V muzeu je vystaveno více jak 1000 originálních modelů lega + Liberecká radnice z více jak 100.000 kostiček. Určitě Vás může upoutat i sochy z Lega, které jsou umístěny po nákupním centru Plaza. Pro děti je připravený i velký dětský koutek. 

 

Botanická zahrada Liberec - Botanická zahrada Liberec je nejstarší v České republice, překročila 110 let věku. V pavilonech skleníkového areálu je prezentováno 13 rozličných botanických témat.  Skleníky tedy skýtají dosti podobný obraz jako přepestrá tropická a subtropická příroda.  Liberecké klima je podhorské, vlhké. Tomu je přizpůsobeno řešení venkovních expozic. Dominuje jim rozsáhlé alpinum s horskou květenou. Počátkem června vynikají sbírky pěnišníků (Rhododendron), zahrnující novinky, odrůdy archaické, miniatury i odrůdy opadavé – tzv. azalky. Vzápětí, koncem června navazuje květnatým aspektem sbírka plaménků (Clematis). K nejnavštěvovanějším sektorům zahrady potom patří oddělení mokřadní flóry. Parkovitá vstupní část Botanické zahrady je vlastně prostorem pro sbírku keřů, tzv. fruticetum. Ke konci června tam mimo jiné rozkvétají ušlechtilé růže, uspořádané ve formálním rosariu. V jeho okolí je ještě sbírka divokých růží z různých koutů světa, a také málo známých tzv. růží sadových.

Centrum Babylon – centrum zábavy pro celou rodinu. Najdete zde AQUAPARK, IQPARK, LUNAPARK, LABYRINT, 4D SIMULÁTOR a spousty dalších aktivit.

 

IQ LANDIA - moderní science centrum s 3D planetáriem a stovkami originálních exponátů! Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět ohromujících experimentů a chytré zábavy. Zábava skutečně pro celou rodinu. Vzkoušejte si start kosmické rakety nebo jak vypadá tsunami.

 

DinoPark Liberec  - V DinoParku, naleznete desítky dinosaurů v životní velikosti. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí - který dinosaurus měl největší drápy, který byl největší a který byl nejchytřejší!

To vše nabízí DinoPark v NG Liberec Plaza

Skiareál Ještěd - spousta nejen sportovních aktivit jak v zimní tak v letní sozóně.
Na vrchol Ještědu vede kabinová lanovka. V přízemí je volně přístupný krytý vyhlídkový ochoz, pěkný výhled je také z restaurace nebo kavárny v patře. V dalších patrech je hotel.

 

Severočeské muzeum Liberec


Plavecký bazén Liberec - rekreačně-relaxační areál, který dnes poskytuje veškeré služby spojené s provozem plaveckého bazénu. Mimo sportovního vyžití při plavání poskytuje široký prostor pro aktivní formy odpočinku. 

 

Golfová hřiště – Liberec – Fojtka, Machnín, Grabštejn

 

Karnevalové kostými | Ubytování Liberec | Architektura zahrad | Zámečnictví a kovovýroba Liberec | První volnočasový EKOPark Liberec | Realizace zahrad |