českydeutschenglishpolskiitaly
Nezávazná poptávka

Novinky


 

 V ceně pobytu je možnost zapůjčení PERMANENTKY do ZOO LIBEREC. Vstup ZDARMA až pro 5 člennou rodinu!

 

Bonus pro  naše hosty: Neomezený vstup do Prvního volnočasového EKOParku Liberec, který je součástí našich apartmánů. www.ekoparkliberec.cz


 

 

 

 

 

 

REPORTÁŽ O NAŠEM EKOParku na STREAM.CZ od OVĚŘENO RODIČI.CZ :

https://www.stream.cz/vyletak/10017670-ekopark-liberec-blativa-kuchyn-pro-deti-a-posezeni-v-korunach-stromu 

 

 

 

 REPORTÁŽ O NAŠEM EKOParku na YOUTUBE.COM od KUDY Z NUDY.CZ :

https://www.youtube.com/watch?v=AD6g1rod06c&feature=youtu.be  

Ministr životního prostředí Richard Brabec zavítal do našeho EKOParku na přátelskou návštěvu.

Na závěr ministrova pracovního dne, v rámci více jak hodinové návštěvy, mu majitel a tvůrce parku Stanislav Šťastný představil celý koncept.

Ministr svou návštěvu EKOParku prožil všemi smysly. Zhlédl exhibiční vystoupení místních sportovců. K pohoštění v korunách stromů mu hrála živá, etno hudba a ochutnal zdravé speciality servírované na talíři vytvořeném z čerstvě uříznutého kmene stromu.

Jako dárek si odvezl originální autorskou postavičku z dílny Prvního volnočasového EKOParku Liberec.

 


 

Přes léto v našem EKOParku, který je součástí apartmánů, vyrostly zcela jedinečné vyhlídky v korunách stromů.  Vyhlídky můžete využít ke sledovaní života a dění v EKOParku, nebo si zde můžete dopřát naši výbornou kávu.

 

Vstup do EKOParku je pro naše hosty zcela zdarma, tak neváhejte a rezervujte si ubytování ještě dnes - ve skutečnosti je totiž mnohem krásnější.

 

 

 


EKOPark se rozrostl o nové obyvatele.

 

Do našeho EKOParku se nově nastěhovali krásná kůzlátka kamerunských koz a kachny Indických běžcu. Naše zvířátka si budete moci v rámci ubytování zcela zdarma prohlédnout a pohladit. Vaše děti si to zde zamilují. Fotografie našich zvířátek zde.


EKOPark se rozrostl o nové obyvatele.
 
Do našeho EKOParku se nově nastěhovali krásná kůzlátka kamerunských koz a Indické běžce (kachny). Naše zvířátka si budete moci v rámci ubytování zcela zdarma prohlédnout a pohladit. Vaše děti si to zde zamilují. Fotografie našich zvířátek zde.


Jedinečná nabídka pro naše hosty - individuální lekce s osobním trenérem přímo v našem EKOparku. 

Využijte slevu 50% na individuální lekci s osobním trenérem přímo v našem EKOParku na crossfitovém hřišti. 

Naučíte se správně provádět nejúčinější crossfit prvky s maximální efektivitou, získáte tipy jak si správně sestavit svůj jídelníček, nastartovat tím svůj metabolismus, nebo prostě jen udělat pro své tělo něco zdravého, aby dovolená nebyla jen  ,,lenošení".

Pro více informací nás kontaktujte na mailu apartmaliberec@seznam.cz


EKOPark Sungarden Liberec 


K našim apartmánům jsme nově přidali i 10.000 m2 EKOParku. Zde jsme pro vás a vaše děti nově vybudovali odpočinkový lesopark.


  

Hlavním a dlouhodobým cílem EKOParku je rozvíjení povědomí společnosti o krajinné architektuře, tvorbě a vlivu prostředí na člověka. Výstavba relaxačních parkových zón a nového volnočasového prostoru pro lidi. Vše hned u naších apartmánů.

Příroda, ekopobyt, dokonalé sepětí s přírodou, aktivní odpočinek a relaxace, to vše bude hlavní prioritou našeho EKOParku.

Součástí EKOParku je: Babiččina zahrádka - kachny indických běžecu, kůzlátka kamerunských koziček a další jiná zvířátka, piknikové paloučky, zóny pro rodinné grilování, vyhlídková
odpočivadla v korunách stromů pro pozorování a naslouchání zvuků přírody, dětské herní prvky, strašidelné bludiště, obří pískoviště s dřevěnými příšerkami, naučné dětské přírodovědné stezky, velké ohniště pro opékaní buřtíku, bylinkové zahrádky, místa pro dobrodružné stanování, nebo venkovní posilovna pro Crossfit a Workout.

 

 

 

 

EKOPark je pouze 900m od centra Liberce 

 

Luxusní WELLNESS apartmá s terasou  OTEVŘENO! 

Prohlédnout si ho můžete ZDE

infrasauna
jacuzzi na venkovní terase
houpací síť
Láhev sektu ZDARMA k wellness pobytům
terasa s překrásným výhledem na Ještěd - dominantu Liberce


 
 

Získali jsme ocenění za nejlépe hodnocené Ubytovací zařízení                                                A to jen díky Vám - DĚKUJEME :-)


 

 

 

Karnevalové kostými | Ubytování Liberec | Architektura zahrad | Zámečnictví a kovovýroba Liberec | První volnočasový EKOPark Liberec | Realizace zahrad |